امروز چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱
کاربر مهمان خوش آمدید، ورود/ثبت‌نام

قوانین سایت

” سایت فروش فایل لایه باز ” که زیر مجموعه ” شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات ایده پردازان مهر گستر” می باشد کار و فعالیت خود را در زمینه ارایه ی مجموعه تصاویر لایه باز ، فایل های لایه باز ، فونت ، آیکون و … در مرداد ماه ۱۳۹۶ در نیمی از جهان یعنی ”اصفهان ” شروع کرد تا بتواند گامی برای اشاعه فرهنگ استفاده از محصولات مجازی در چارچوبی اصولی ، استاندارد و همسو با قوانین جاری جمهوری اسلامی با پایبند به قانون کپی رایت ، برداشته و محصولاتی حرفه ای و کاربردی به کاربران و علاقمندان این عرصه ، تقدیم نماید ، سامانه ی پیش رو کاری است از ” شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات ایده پردازان مهر گستر ” که برای فروش و دانلود آنلاین طراحی و بارگذاری شده است بر این اساس کاربران گرامی به راحتی می توانند محصولات فروشگاه را خریداری نمایند.

کاربران گرامی دقت فرمایید : تمامی محصولات عرضه شده در ”سایت فروش فایل لایه باز ” توسط طراحان و مدیران سایت برای فروش عرضه شده اند. ”

تعاریف :

سایت فروش فایل لایه باز :فروشگاهی است که وظیفه تجمیع و هماهنگی و میزبانی محصولات سازندگان را بر عهده دارد.

خریدار :فردی است که محصولی از سایت فروش فایل لایه باز خریداری کرده است.

محصول :به مجموعه تصاویر با کیفیت استوک، کارت ویزیت، کارت گارانتی، آیکون ، لوگو ، عناصر وب ، فونت و کلیه فایل های لایه باز گفته می شود که در سایت برای فروش عرضه گردیده است.

 

 قوانین خرید از ” سایت فروش فایل لایه باز “

خرید هر یک از محصولات “ سایت فروش فایل لایه باز “ به منزله ی پذیرفتن شرایط و قوانین زیر می باشد

  1. محتویات این صفحه ممکن است در هر زمانی توسط ” سایت فروش فایل لایه باز ” تکمیل , تغییر یا اصلاح شود و این وظیفه خریدار می باشد که نسبت به مطالعه این صفحه اقدام کند.
  2. پشتیبانی سازنده ممکن است از طریق تیکتینگ ، ایمیل ، تماس تلفنی یا … برای محصول ارائه گردد بر این اساس اشکالات و عدم هماهنگی های احتمالی به عهده ” سایت فروش فایل لایه باز ” می باشد و شما می توانید از طریق گزینه های تماس با ما بر خط باشید.
  3. خریدار حق انتشار عمومی ( حتی رایگان ) و فروش محصول را در هیچ شرایطی ندارد و سازنده محصول این کار را شرعا ، عرفا و قانونا مجاز ندانسته و آن را حرام می داند .
  4. خریدار محترم لطفا در انتخاب خود دقت کنید زیرا امکان عودت هزینه به هیچ عنوان امکان پذیر نیست .
  5. ابتدا به دقت اسکرین شات های محصول و توضیحات ضمیمه را به صورت کامل بررسی و مطالعه کنید و سپس اقدام به خرید نمایید . محصولات از هر نظر توسط سایت فروش فایل لایه باز بررسی و تست شده اند بر این اساس امکان تغییر محصول خریداری شده وجود ندارد و یا با دلایلی از قبیل: ” اشتباه خرید کرده ام ” ، ” به کسی گفته ام خریدم را انجام دهد اما اشتباهی خرید کرده ” ، ” پاسخگوی کار من نیست” و یا ” اقدام به درج اطلاعات نادرست هنگام ثبت سفارش کرده ام . ” تعویض یا بازگشت وجه امکان پذیر نیست .
  6. آدرس ایمیل فعلی برای پاسخگویی به سوالات و مشکلات کلی خریداران در بخش ” تماس با ما ” درج شده است . پاسخگویی و رفع اشکالات احتمالی به عهده سازنده مسئول سایت خواهد بود.